4HF200000Z4AACXGI8
Mfr.Part #
4HF200000Z4AACXGI8
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Current - Supply (Max) :
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency Adjustment-Mechanical :
No
Frequency Stability :
50%
Supply Voltage :
3.3V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Output :
LVDS
Operating Temperature (Min) :
-40°C
Additional Feature :
ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT; TAPE AND REEL
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
Frequency :
200MHz
Series :
4HF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Disable) (Max) :
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Oscillator Type :
LVDS
Operating Frequency :
200MHz
Base Resonator :
MEMS
Operating Temperature (Max) :
85°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)