4HF187510Z3AACUGI
Mfr.Part #
4HF187510Z3AACUGI
Description
MEMS OSC XO 187.5100MHZ LVPECL
Oscillators
Current - Supply (Max) :
95mA Typ
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Packaging :
Tube
Frequency :
187.51MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Voltage - Supply :
3.3V