4HF106250Z3BACUGI8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4HF106250Z3BACUGI8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
106.25MHz
Function :
Enable/Disable
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
4HF
Type :
XO (Standard)
Mounting Type :
Surface Mount
Ratings :
Current - Supply (Disable) (Max) :
Current - Supply (Max) :
90mA (Typ)
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Oscillator Type :
LVPECL
Base Resonator :
MEMS
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C