4HF106250Z3AACUGI8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4HF106250Z3AACUGI8
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Voltage - Supply :
3.3V
Type :
XO (Standard)
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Series :
4HF
Frequency :
106.25MHz
Output :
LVPECL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Base Resonator :
MEMS
Operating Temperature :
-40°C~85°C