4HF106250Z3AACTGI
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
4HF106250Z3AACTGI
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
SMD/SMT
Datasheet
Download
Description
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Length :
5mm
Supply Voltage :
3.3V
Lead Free :
Lead Free
Oscillator Type :
LVPECL
Number of Terminations :
6
Min Operating Temperature :
-40°C
Max Operating Temperature :
85°C
Load Capacitance :
2pF
Width :
3.2mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Pins :
6
ECCN Code :
EAR99
Max Supply Current :
95mA
Min Supply Voltage :
2.97V
Frequency Stability :
50 PPM
Thickness :
900μm
Packaging :
Bulk
Package / Case :
SMD/SMT
Operating Supply Voltage :
3.3V
Pbfree Code :
yes
Frequency :
106.25MHz
Operating Frequency :
106.25MHz
Mount :
Surface Mount
Max Supply Voltage :
3.63V