46W-BCG120-NGO
Mfr.Part #
46W-BCG120-NGO
Description
PMI .250" LED 120V WIRE DIFF GRE
Datasheets
46W-BCG120-NGO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING