464W-LRG28H-CRO
Mfr.Part #
464W-LRG28H-CRO
Description
PMI .250" LED 28V WIRE CLEAR RED
Datasheets
464W-LRG28H-CRO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING