464W-BCA15H-NYO
Mfr.Part #
464W-BCA15H-NYO
Description
PMI .250" LED 15V WIRE DIFF AMBE
Datasheets
464W-BCA15H-NYO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING