464-NWR24H-CRO
Mfr.Part #
464-NWR24H-CRO
Description
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR RED
Datasheets
464-NWR24H-CRO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING