4622-1032-SS-26
- Mfr.Part #
- 4622-1032-SS-26
- Manufacturer
- RAF
- Description
- HEX MALE-FEMALE STANDOFFBLACK OX
- Manufacturer :
- RAF
- Product Category :
- Between Board Height :
- 0.594 (15.08mm)
- Screw, Thread Size :
- #10-32
- Type :
- Hex Standoff
- Features :
- Diameter - Outside :
- 0.375 (9.53mm) Hex
- Material :
- Stainless Steel
- Color :
- Black
- Series :
- Package :
- Bulk
- Weight :
- Diameter - Inside :
- Threaded/Unthreaded :
- Threaded
- Plating :
- Oxide, Black
- Gender :
- Male, Female
- Length - Overall :
- 0.750 (19.05mm) 3/4
- Product Status :
- Active
- Datasheets
- 4622-1032-SS-26
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 4622 | RAF | 32,169 | COAX/WG ADAPTER ASSY 5.85-8.2 GH |
| 4622 | RAF | 12,735 | FIXED IND 10UH 1.5A 110 MOHM TH |