461-NKR24H-CWO
Mfr.Part #
461-NKR24H-CWO
Description
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR RED
Datasheets
461-NKR24H-CWO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING