461-NKB60H-NBO
Mfr.Part #
461-NKB60H-NBO
Description
PMI .250" LED 60V TAB DIFF BLU
Datasheets
461-NKB60H-NBO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING