44W-RAG12H-CYO
Mfr.Part #
44W-RAG12H-CYO
Description
PMI .250" LED 12V WIRE CLEAR RED
Datasheets
44W-RAG12H-CYO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING