445I33C24M57600
Mfr.Part #
445I33C24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 16PF SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
yes
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Frequency Stability :
±30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Operating Frequency :
24.576MHz
Frequency :
24.576MHz
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Load Capacitance :
16pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm