445I32D25M00000
Mfr.Part #
445I32D25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Frequency Tolerance :
±30ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Published :
Frequency Stability :
±20ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C