445C33J24M57600
Mfr.Part #
445C33J24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
10 µW
Operating Mode :
Fundamental
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
24.576MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
9pF
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Surface Mount
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Operating Frequency :
24.576MHz