445A33G12M00000
Mfr.Part #
445A33G12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD
Frequency Stability :
±30ppm
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
12MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
2-SMD, No Lead
Operating Mode :
Fundamental
10 µW
Type :
MHz Crystal
Operating Frequency :
12MHz
Load Capacitance :
30pF