445A33B27M00000
Mfr.Part #
445A33B27M00000
Description
CRYSTAL 27.0000MHZ 13PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Load Capacitance :
13pF
Frequency :
27MHz
Operating Frequency :
27MHz
Frequency Stability :
±30ppm