445A25K20M00000
Mfr.Part #
445A25K20M00000
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Frequency Tolerance :
±20ppm
JESD-609 Code :
e4
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Load Capacitance :
8pF
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Published :
HTS Code :
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
20MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Pbfree Code :
Frequency :
20MHz