445A25H24M00000
Mfr.Part #
445A25H24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 32PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Frequency :
24MHz
Load Capacitance :
32pF
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Mode :
Fundamental
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Pbfree Code :
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
1 (Unlimited)
JESD-609 Code :
e4
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Operating Frequency :
24MHz