445A25G24M57600
Mfr.Part #
445A25G24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 30PF SMD
Frequency Stability :
±50ppm
Load Capacitance :
30pF
Operating Temperature :
-10°C~60°C
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Frequency :
24.576MHz
Frequency Tolerance :
±20ppm
Published :
Operating Mode :
Fundamental
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
10 µW
JESD-609 Code :
e4
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Frequency :
24.576MHz