44-RAG60H-NRO
Mfr.Part #
44-RAG60H-NRO
Description
PMI .250" LED 60V TAB DIFF RED/A
Datasheets
44-RAG60H-NRO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING