44-RAG60H-CYO
Mfr.Part #
44-RAG60H-CYO
Description
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR RED/
Datasheets
44-RAG60H-CYO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING