41W-RLP28H-NWO
Mfr.Part #
41W-RLP28H-NWO
Description
PMI .250" LED 28V WIRE DIFF RED
Datasheets
41W-RLP28H-NWO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING