416F384X3CST
Mfr.Part #
416F384X3CST
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ SERIES SMD
Crystals
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Frequency :
38.4MHz
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Frequency Stability :
±30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Operating Temperature :
-20°C~70°C