41-BA48H-NYO
Mfr.Part #
41-BA48H-NYO
Description
PMI .250" LED 48V TAB DIFF AMBER
Datasheets
41-BA48H-NYO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING