405-RAG24H-NGO
Mfr.Part #
405-RAG24H-NGO
Description
PMI .250" LED 24V TAB DIFF RED/A
Datasheets
405-RAG24H-NGO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING