405-BCG12H-O
Mfr.Part #
405-BCG12H-O
Description
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Datasheets
405-BCG12H-O
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING