405-BA12H-O
Mfr.Part #
405-BA12H-O
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
Description
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR AMBE
Manufacturer :
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
8 Weeks
Datasheets
405-BA12H-O
Visual Communications Company, LLC 405-BA12H-O
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING