39-48043-172-4X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
39-48043-172-4X
Manufacturer
MELTRIC
Description
DR400 INLET 400A 480 VAC
Stock
100
In Stock :
100
Manufacturer :
MELTRIC
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Datasheets
39-48043-172-4X
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER