358P867B3I2T
Mfr.Part #
358P867B3I2T
Description
XTAL OSC VCXO 86.7000MHZ LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Series :
358P/L
Frequency :
86.7MHz
Supply Voltage :
2.5V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Control Voltage-Max :
2.3V
Operating Frequency :
86.7MHz
Fall Time-Max :
0.7ns
Voltage - Supply :
2.5V
Linearity :
15%
Current - Supply (Max) :
88mA
Frequency Stability :
±50ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Control Voltage-Min :
0.2V