358P4480B3C3T
Mfr.Part #
358P4480B3C3T
Description
XTAL OSC VCXO 448.0000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Fall Time-Max :
0.7ns
Series :
358P/L
Control Voltage-Min :
0.3V
Output :
LVPECL
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
448MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Operating Frequency :
448MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Symmetry-Max :
55/45%
Linearity :
15%
Type :
VCXO
Control Voltage-Max :
3V
Height Seated (Max) :
0.051 1.30mm
Frequency Stability :
±50ppm
Physical Dimension :
5.0mm X 3.2mm X 1.3mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
88mA