33DVIS-29P0IFNR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
33DVIS-29P0IFNR
Manufacturer
CONEC
Description
CONN PLUG DVI-I DUAL 29POS SLDR
Manufacturer :
CONEC
Product Category :
USB, DVI, HDMI Connector Assemblies
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Operating Temperature :
-20°C~85°C
Shell/Shielding Material :
Steel
Connector Type :
DVI-I, Dual Link
Current Rating (Amps) :
1.5A