334P3000B3C3T
Mfr.Part #
334P3000B3C3T
Description
XTAL OSC VCXO 300.0000MHZ LVPECL
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
300MHz
Operating Frequency :
300MHz
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Control Voltage-Min :
0.3V
Current - Supply (Max) :
88mA
Voltage - Supply :
3.3V
Fall Time-Max :
0.7ns
Symmetry-Max :
55/45%
Rise Time-Max :
0.7ns
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm
Linearity :
15%
Output :
LVPECL
Series :
334P/L
Control Voltage-Max :
3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Supply Voltage :
3.3V