334P1536B4I2T
Mfr.Part #
334P1536B4I2T
Description
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
Control Voltage-Min :
0.2V
Control Voltage-Max :
2.3V
Current - Supply (Max) :
88mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
153.6MHz
Fall Time-Max :
0.7ns
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Frequency Stability :
±30ppm
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Voltage - Supply :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%
Linearity :
15%
14 Weeks
Rise Time-Max :
0.7ns
Supply Voltage :
2.5V
Operating Frequency :
153.6MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 1.1mm