3094R-393FS
Mfr.Part #
3094R-393FS
Description
FIXED IND 39UH 84MA 7 OHM SMD
Height Seated (Max) :
0.140 3.56mm
Quality Factor-Min (at L-nom) :
65
DC Resistance (DCR) :
7Ohm Max
Q Factor :
65
Height :
3.56mm
Tolerance :
±1%
Test Frequency :
2.5MHz
Size / Dimension :
0.163Lx0.133W 4.14mmx3.38mm
Frequency - Self Resonant :
13MHz
Q @ Freq :
65 @ 2.5MHz
Inductance :
39μH
Special Feature :
RoHS Compliant
Max DC Current :
84mA
Depth :
3.38mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current Rating :
84mA
Datasheets
3094R-393FS
Manufacturer related products
    FERRITE CORE 138 OHM TUBULAR 4MM
    FERRITE CORE 172 OHM SOLID 9.5MM
    FERRITE CORE 154 OHM HINGED 5MM
    FERRITE CORE 191 OHM HINGED
    FERRITE CORE 325 OHM HINGED
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD