305W-DRG120-O
Mfr.Part #
305W-DRG120-O
Description
PMI .190" LED 120V WIRE CLEAR
Datasheets
305W-DRG120-O
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING