305W-BA28H-O
Mfr.Part #
305W-BA28H-O
Description
PMI .190" LED 28V WIRE DIFF AMBE
Datasheets
305W-BA28H-O
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING