2225Y4K00220KCR
Mfr.Part #
2225Y4K00220KCR
Description
CAP CER 22PF 4KV C0G/NP0 2225
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Capacitance :
22pF
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
4000V 4kV
Tolerance :
±10%
Datasheets
2225Y4K00220KCR
Knowles Syfer 2225Y4K00220KCR
FlexiCap 2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±10% 22pF