2225Y2000681GFT
Mfr.Part #
2225Y2000681GFT
Description
CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 2225
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Published :
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
200V
Tolerance :
±2%
Temperature Coefficient :
C0G NP0 1B
Applications :
High Reliability, Boardflex Sensitive
Datasheets
2225Y2000681GFT
Knowles Syfer 2225Y2000681GFT
FlexiCap 2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±2% 680pF