2225Y2000332KCR
Mfr.Part #
2225Y2000332KCR
Description
CAP CER 3300PF 200V C0G/NP0 2225
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Capacitance :
3300pF
Voltage - Rated :
200V
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Tolerance :
±10%
Applications :
Boardflex Sensitive
Datasheets
2225Y2000332KCR
Knowles Syfer 2225Y2000332KCR
FlexiCap 2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±10% 3300pF