2225Y1000681FFR
Mfr.Part #
2225Y1000681FFR
Description
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 2225
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Tolerance :
±1%
Applications :
High Reliability, Boardflex Sensitive
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Published :
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
100V
Datasheets
2225Y1000681FFR
Knowles Syfer 2225Y1000681FFR
FlexiCap 2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±1% 680pF