2225Y0500681GFT
Mfr.Part #
2225Y0500681GFT
Description
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 2225
Ceramic Capacitors
Published :
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
680pF
Applications :
High Reliability, Boardflex Sensitive
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
50V
Datasheets
2225Y0500681GFT
Knowles Syfer 2225Y0500681GFT
FlexiCap 2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±2% 680pF