2225Y0250681KCT
Mfr.Part #
2225Y0250681KCT
Description
CAP CER 680PF 25V C0G/NP0 2225
Applications :
Boardflex Sensitive
Series :
FlexiCap™
Published :
Capacitance :
680pF
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Feature :
Soft Termination
Mounting Type :
Surface Mount, MLCC
Factory Lead Time :
8 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Voltage - Rated :
25V
Datasheets
2225Y0250681KCT
Knowles Syfer 2225Y0250681KCT
FlexiCap™ 680pF 25V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 1B 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm -55°C~125°C Soft Termination Surface Mount, MLCC 2225 (5763 Metric)
2225Y0250681KCT Overview
A program's size/dimension is 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm for this device.Its coefficient is C0G NP0 1B and determines the change in resistance per degree of temperature for a substance.
2225Y0250681KCT Features
a size/dimension of 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm