2225Y0100683FCR
Mfr.Part #
2225Y0100683FCR
Description
CAP CER 0.068UF 10V C0G/NP0 2225
Ceramic Capacitors
Technology :
SDRAM - DDR3
Memory Interface :
Parallel
Voltage - Supply :
1.425 V ~ 1.575 V
Memory Size :
2Gb (128M x 16)
Clock Frequency :
1066MHz