2225Y0100392GCR
Mfr.Part #
2225Y0100392GCR
Description
CAP CER 3900PF 10V C0G/NP0 2225
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Voltage - Rated :
10V
Tolerance :
±2%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
3900pF
Datasheets
2225Y0100392GCR
Knowles Syfer 2225Y0100392GCR
FlexiCap 2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±2% 3900pF