2225Y0100332JCR
Mfr.Part #
2225Y0100332JCR
Description
CAP CER 3300PF 10V C0G/NP0 2225
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Tolerance :
±5%
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Capacitance :
3300pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
10V
Datasheets
2225Y0100332JCR
Knowles Syfer 2225Y0100332JCR
FlexiCap 2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±5% 3300pF