2225Y0100332FCR
Mfr.Part #
2225Y0100332FCR
Description
CAP CER 3300PF 10V C0G/NP0 2225
Voltage - Rated :
10V
Capacitance :
3300pF
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Datasheets
2225Y0100332FCR
Knowles Syfer 2225Y0100332FCR
FlexiCap 2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±1% 3300pF