2225J6300392MXR
Mfr.Part #
2225J6300392MXR
Description
CAP CER 3900PF 630V X7R 2225
Capacitance :
3900pF
Temperature Coefficient :
X7R 2R1
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Voltage - Rated :
630V
Datasheets
2225J6300392MXR
Knowles Syfer 2225J6300392MXR
2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm X7R 2R1 ±20% 3900pF