2225J6300392KCR
Mfr.Part #
2225J6300392KCR
Description
CAP CER 3900PF 630V C0G/NP0 2225
Capacitance :
3900pF
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.098 2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
630V
Temperature Coefficient :
C0G NP0 1B
Size / Dimension :
0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm
Datasheets
2225J6300392KCR
Knowles Syfer 2225J6300392KCR
2225 5763Metric Ceramic Capacitor 0.224Lx0.248W 5.70mmx6.30mm C0G NP0 1B ±10% 3900pF